Rozhodnutí děkana č. 7/2020 Opatření k zamezení šíření koronaviru

• Viktorie Kovářová
  • 02.10.2020
Na základě usnesení vlády ČR č. 958 z 30. 09. 2020 s platností od 5. 10. 2020 zakazuji v prostorách FVP pořádání jakýchkoliv hromadných akcí s účastí přesahující 10 osob.
1) Na základě mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje (KHS MSK) č. 26/2020 zakazuji osobní přítomnost studentů a účastníků kurzů celoživotního vzdělávání na výuce.
2) Zákaz se nevztahuje na:
individuální konzultace domluvené s pedagogem prostřednictvím studentské e-mailové pošty, zkoušení za přítomnosti nejvíce 10 osob,
výuku uskutečňovanou ve speciálních laboratořích a odborných učebnách s využitím specializovaných učebních pomůcek, modelů, přístrojové techniky apod. za přítomnosti nejvíce
15 osob,
klinickou a praktickou výuku a praxi.
3) Vedoucí ústavů bezodkladně zveřejní na www stránkách ústavů rozdělení výuky na výuku realizovanou prezenčně a on-line. On-line výuka bude realizována dle Rozhodnutí děkana 8/2020 Pravidla pro realizaci on-line vzdělávání na Fakultě veřejných politik v Opavě.
4) O způsobu výuky každého předmětu (on-line, prezenční) Jsou povinni pedagogové neprodleně informovat studenty zapsané na daném předmětu prostřednictvím IS SU.
 5) Veškerá výuka, ať již bude probíhat formou on-line nebo prezenčně, bude realizována v časech stanovených platným rozvrhem.

Plné znění Rozhodnutí děkana č. 8/2020 ZDE.