Promoce v Opavě

• Viktorie Kovářová
  • 29.06.2019
Dne 27. a 28.6.2019 proběhly na Fakultě veřejných politik Slezské univerzity v Opavě promoce. Při této slavnostní příležitosti nás navštívil i doc. JUDr. Mgr. Michal Jesenko, PhD., z Katedry veřejně právních disciplín Fakulty veřejné správy Univerzity Jozefa Šafárika v Košicích.
Slavnostní předání diplomů čekalo studenty osmi bakalářských a čtyř navazujících studijních programů. Poprvé letos promovali absolventi nově zařazeného studijního oboru Edukační péče o seniory. Mezi další absolventy, kteří čekali na tuto slavnostní chvíli, patřili studenti oborů – Všeobecná sestra, Veřejná správa a sociální politika, Sociální patologie a prevence, Středoevropská studia nebo Veřejná politika a veřejná správa ve střední Evropě.

Celkem tedy na Fakultě veřejných politik v Opavě absolvovalo 218 studentů, z toho 16 s červeným diplomem.

Všem absolventům srdečně gratulujeme.

Nový obrázek

TEXT : Eva Solanská