Máte svůj krevní tlak pod kontrolou? Zajímá Vás, jak se měří krevní tlak profesionálně?

• Viktorie Kovářová
  • 25.04.2019
V rámci poradenství pro širokou veřejnost Edukačního centra Ústavu ošetřovatelství Fakulty veřejných politik v Opavě se dozvíte, jak krevní tlak správně měřit. Navíc se dozvíte další informace, jak o měření srdečního pulzu, tak i o měření dechu v domácích podmínkách. Zájemcům ukážeme profesionální měření krevního tlaku pomocí tonometru a fonendoskopu.
Poradenství pro veřejnost je zdarma a uskuteční se dne 15. května 2019 v čase 15:30–17:30 v budově Fakulty veřejných politik v Opavě, Bezručovo náměstí 885/14 pod vedením odborného garanta akce Mgr. Zuzany Hlubkové, Ph.D.

Na poradenství je potřeba se předem přihlásit z důvodu omezené kapacity míst.
Přihlášky přijímá a bližší informace Vám poskytne Mgr. Veronika Slováček Hagenová, email: veronika.slovacek@fvp.slu.cz , tel. č. +420 553 684 164

Měření krevního tlaku a pulzu lze využít i v rámci dalších preventivních aktivit pořádaných Edukačním centrem Ústavu ošetřovatelství. Aktuální informace jsou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách https://www.slu.cz/fvp/cz/uoedukacnicentrum.

Těšíme se na setkání s Vámi!