Drogová problematika na Opavsku

• Eva Sladká
  • 13.12.2018
V rámci cyklu Člověk pod lupou společenských disciplín proběhla další přednáška.
Dne  22. listopadu 2018 proběhla přednáška v rámci cyklu Člověk pod lupou společenských disciplín na téma DROGOVÁ PROBLEMATIKA NA OPAVSKU. Přednáškou provázeli  por. Ing. Sylva Palačková, por. Bc. Radek Kubánek a por. Bc. René Černohorský.
Přednáška byla realizována v rámci projektu IRP 04/2016 Marketing a propagace SU – Realizace workshopů, přednášek a seminářů propagujících SU v očích veřejnosti. Přednáška byla věnována problematice drog v opavském regionu (problematika Hlučínska a Opavska). Současně byla věnována pozornost výskytu nových drog a studentům bylo umožněno zhlédnout prezentaci fotografií pěstíren a drog. V rámci přednášky zazněly praktické zkušenosti policistů z dané problematiky. Prostor byl také věnován dotazům studentů. Zajímavou aktivitou byla ukázka "kufru", který se používá k demonstraci drog.