Slavnostní zasedání Vědecké rady UPJŠ v Košicích

• Martina Vaculíková
  • 15.11.2018
Dne 14. listopadu 2018 se děkan FVP prof. PhDr. Rudolf Žáček, Dr. zúčastnil slavnostního zasedání vědecké rady v Košicích.
Dne 14. listopadu 2018 se v Košicích uskutečnilo slavnostní zasedání Vědecké rady Fakulty verejnej správy Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, které fakulta uspořádala v rámci oslav 20. výročí jejího vzniku. V rámci programu slavnostního zasedání tohoto grémia převzal děkan Fakulty veřejných politik Slezské univerzity v Opavě prof. PhDr. Rudolf Žáček, Dr. z rukou děkanky doc. JUDr. Márie Hencovské, CSc. pamětní medaili FVS, kterou Fakultě veřejných politik SU v Opavě udělila za výrazný podíl na rozvoji Fakulty verejnej správy. Této slavnostní příležitosti využil také děkan FVP prof. Žáček k předání ocenění Fakultě veřejné správy UPJŠ, a sice „Pamětní plakety FVP“, jejímž udělením vyjádřil poděkování za dlouholetou vzájemnou spolupráci obou institucí.