V Moderních výzvách na téma Dospívající a současnost s Janem Svobodou

• Lada Dobrovolná
  • 24.05.2024
Ve středu 5. června usedne do křesla pro hosta v rámci přednáškového cyklu Moderní výzvy lidstva (MVL) psycholog Jan Svoboda. Na téma Dospívající a současnost bude od 11.15 hodin hovořit v aule Fakulty veřejných politik na Bezručově náměstí 14.

PhDr. Jan svoboda je akreditovaný lektor pro ČR a SR pro všechny stupně školství. Pracoval jako poradenský psycholog a psychoterapeut, supervizor dětských domovů a azylových domů.  V současné době působí jako vysokoškolský učitel a odborný asistent na katedře školní a pedagogické psychologie Ostravské univerzity. Je autorem či spoluautorem několika knih a více než stovky časopiseckých článků.

Cyklus Moderní výzvy lidstva připravuje již 5 let Mendelovo gymnázium Opava ve spolupráci s Fakultou veřejných politik. Debata bude přenášena formou streamu, který bude poté ke zhlédnutí na youtube kanálu MVL. Určen je nejen studentům, ale i široké veřejnosti.  Vstup je volný.