Studenti si převezmou své červené diplomy

• Viktorie Kovářová
  • 20.06.2022
V letošním roce se podařilo skvělých výsledků při státní závěrečné zkoušce dosáhnout velkému počtu studentů Fakulty veřejných politik. Jsme moc rádi za tyto úspěšné absolventy a všem srdečně gratulujeme.
Ve dnech 27. a 28. června 2022 si v rámci promocí převezmou své červené diplomy studenti Ústavu pedagogických a psychologických věd, Ústavu nelékařských zdravotnických studií a také studenti Ústavu veřejné správy a sociální politiky.

Touto cestou si dovolujeme velmi pogratulovat Ivaně Maškové, Vendule Bartoncové, Natálie Cholevové, Janě Hermanové, Alexandře Jatelové, Evě Kohútové, Andree Medveové, Evě Slivkové, Kristýně Kolduškové, Lucii Kučerákové, Anně Mlynarčíkové, Markétě Berečkové, Janě Blokšové, Alexandře Breuerové, Evě Čechové, Kateřině Havlíkové, Mileně Havlové, Šárce Helešicové, Martinovi Chlopčíkovi, Janě Kadlíkové, Tomášovi Klimovi, Haně Kokešové, Alexandře Kotrlové, Tereze Ochonské, Jitce Pargačové, Kateřině Podraské, Marcele Vevjorkové, Vladaně Vojtalové, Lucii Křetínské, Daliborovi Rybkovi, Michaele Derahové, Radce Genzerové, Lence Hanzelkové, Kristýně Krupové, Michaele Levické, Ludmile Maderové a Kláře Truparové.

Přejeme hodně úspěchů ve studijním i profesním životě.