Studenti fakulty budou i letos pomáhat na festivalu Slunovrat

• Viktorie Kovářová
  • 18.05.2022
I v letošním roce budou studenti Všeobecného ošetřovatelství zajišťovat zdravotnický dozor na festivalu Slunovrat, který proběhne v Opavě už od 23. do 26. června 2022.

Touto kulturní a gastronomickou přehlídkou na konci června ožije centrum Opavy. Náš stánek najdete po celou dobu konání v neplacené zóně festivalu pod Ptačím vrchem, kde bude také probíhat Opava Coffee festival spolu s gastro zónou s dobrotami z celého světa. Naši studenti zdravotníci zde budou v režii Ústavu nelékařských zdravotnických studií zajišťovat dozor a první pomoc v případě potřeby pro návštěvníky akce.

Nově je hrdým partnerem festivalu Slunovrat kromě Fakulty veřejných politik také Filozoficko-přírodovědecká fakulta, v jejichž historických prostorech budou stát hned dvě stage. Na dvoře budovy na Masarykově třídě se odehraje podstatná část diskuzí a besed, v areálu budovy na Haureově potom bude umístěna jedna z hlavních stagí. Aftermovie z festivalu bude v letošním roce zajišťovat obor Audiovizuální tvorby Filozoficko-přírodovědecké fakulty.

Jsme moc rádi, že se fakulta může podílet na kulturním a společenském dění v našem městě. Přijďte se za námi podívat, těšíme se na vás!

Bližší info o festivalu: www.festivalslunovrat.cz.