Rozhodnutí děkana č. 9/2020 Odevzdávání tištěné verze kvalifikační práce pro 1. termín SZZk konané v lednu 2021

• Viktorie Kovářová
  • 11.11.2020
Z důvodu aktuálního vývoje epidemiologické situace děkan fakulty mění znění článku 5, odstavec 2 Směrnice děkana č. 4/2018 k zadávání, vypracování a odevzdávání bakalářských a diplomových prací na Fakultě veřejných politik v Opavě pro 1. termín státní závěrečné zkoušky v AR 2020/2021 konané v lednu 2021 takto:

„Student vloží ve stanoveném termínu pouze elektronickou verzi kvalifikační práce do IS SU (včetně vloženého nepodepsaného Zadání BP/DP od vedoucího pracoviště). Nedodržení termínu odevzdání kvalifikační práce do IS SU má za následek to, že student může svoji kvalifikační práci obhajovat až v nejbližším dalším řádném termínu státních závěrečných zkoušek, následujícím po termínu, u něhož nebylo dodrženo datum odevzdání.“

Termíny pro odevzdání kvalifikační práce uvedené v Příloze č. 1 Směrnice děkana ě. 3/2018 k organizaci státních závěrečných zkoušek na Fakultě veřejných politik v Opavě se nemění, pro 1. termín SZZk konané v lednovém termínu je nutno práci vložit do IS SU nejpozději 1. prosince 2020.

Plné znění Rozhodnutí děkana č. 9/2020 ZDE.