Město Vizovice hledá knihovnici/knihovníka

Město Vizovice vyhlásilo výběrové řízení na obsazení dvou pozic knihovníka/knihovnice Městské knihovny Josefa Čižmáře ve Vizovicích.

Moje-kolo - Schindler s.r.o. hledá konzultanta/konzultantku ERP systému

Rodinná firma Moje-kolo - Schindler s.r.o. z Kravař hledá programátory pro ladění procesů a úpravy ERP systému. Práce také z domova, smlouva na dobu neurčitou, slevy na sportovní vybavení. Více se dozvíte na https://www.jobs.cz/rpd/1575932596/?searchId=a29aaa9c-8165-4b50-9f83-30aedeb3dc8b&rps=233

Staň se superstážistou!

 

Společnost VIAVIS hledá pracovníka na pozici Penetrační tester junior

Společnost působící v oblasti bezpečnosti informací hledá do zaměstnaneckého poměru nebo pro externí spolupráci pracovníka pro obsazení pozice Penetrační tester junior. Místo pracoviště Ostravsko.

Podrobnosti včetně požadavků na znalosti, dovednosti a schopnosti uchazeče a kontaktu najdete v tomto letáku.

 

Agentura PBRDigital nabízí stáže či jinou formu pracovní spolupráce

PBRDigital je agentura zabývající se komunikací pomocí technologie virtuální reality, vytvářením VR aplikací pro klienty v ČR i jiných zemích. Nabízí možnost stáží nebo jiné formy pracovní spolupráce studentům, kteří mají zájem o vývoj aplikací pro virtuální realitu.

Agentura také hledá nové zaměstnance na pozici Junior/Senior VR Developer a 3D Designer, podrobnosti najdete v tomto letáku.

 

Centrum informačních technologií VŠB-TU Ostrava hledá datového inženýra do datového týmu

Budujeme Business Intelligence (BI) řešení s cílem podpořit vedení univerzity v rozhodování na základě dat.

Náplň práce datového inženýra:

 • správa datového skladu (PostgreSQL)
 • extrakce dat ze zdrojových systémů (Oracle, DB2, SAP, ...)
 • transformace dat
 • management ETL procesů

Požadavky:

 • zkušenosti se správou databází
 • pokročilé znalosti SQL
 • základní znalosti Python
 • Linux

Výhodou:

 • Power BI, DAX
 • cron, AirFlow

Kontakt: robert.samarek@vsb.cz, tel: 596 994 764

 

Centrum informačních technologií VŠB-TU Ostrava hledá vývojáře

CIT VŠB-TU v Ostravě přijme vývojáře zaměřeného na rozvoj knihovních informačních systémů. Potřebujete především znát Javu, webové technologie (HTML apod.), SQL, základy Linuxu, výhodou je PHP či Perl. Pokud máte zájem, podrobnosti a kontakty najdete na https://www.vsb.cz/info/?reportId=34735&lang=cs.

 

Stoklasa textilní galanterie hledá programátora v PHP

Velkoobchod a maloobchod Stoklasa textilní galanterie s.r.o. hledá šikovného programátora v jazyce PHP pro vývoj, údržbu a administraci svého e-shopu. Podrobnosti o nabídce najdete na https://www.stoklasa.cz/programator-php-x31737.

 

Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace, hledá nového zaměstnance

Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa jmenný a věcný katalogizátor/jmenná a věcná katalogizátorka, nástup v září 2017. Přihlášku do výběrového řízení se strukturovaným životopisem pošlete do konce června. Informace najdete v tomto dokumentu.

 

Nabídka brigády na léto a následně další spolupráce

Společnost CloudKickers hledá pro svou pobočku v Olomouci brigádníky na léto s možností dalšího uplatnění - stáží, zaměstnání. Jsou zde místa pro kreativní osoby, programátory, podnikatele. Podrobnosti a kontakty jsou na tomto posteru.

 

Bosh Termotechnika hledá IT specialistu

Mezinárodní společnost Bosh Termotechnika hledá zaměstnance na pozici IT specialista pro lokalitu Krnov. Nabízí nejen zajímavou práci, ale také podporu dalšího vzdělávání, pružnou pracovní dobu a další benefity. Podrobnosti a kontakty najdete v tomto dokumentu.

 

Baader Computer, s.r.o. hledá programátory

Společnost Baader Computer, s.r.o. je česká společnost se zahraniční účastí. Pro svou pobočku v Šumperku hledá kolegu/kolegyni na pozici "Junior programátor .NET". Nabízí kromě jiného zkušeného mentora, skvělé platové podmínky, možnost profesního růstu. Veškeré informace a kontakty najdete v tomto dokumentu.

 

TescoSW také hledá programátory

ICT společnost hledá nové zaměstnance na různé pozice, zejména v oblasti programování. Je to sice až v Olomouci, ale společnost nabízí pružnou pracovní dobu a po zapracování možnost práce z domova. Podrobnější informace najdete na tomto letáku (velmi zajímavě pojatém) nebo na stránkách společnosti.

 

Krajská knihovna v Pardubicích vyhlašuje výběrové řízení na pozici knihovník/knihovnice – „krajský metodik“

Krajská knihovna v Pardubicích hledá metodika pověřených knihoven na krajské úrovni, předpokládaný nástup je v srpnu 2017. Informace najdete v tomto dokumentu.

 

Společnost KVADOS hledá programátory

Společnost KVADOS, a.s. hledá nové zaměstnance - programátory .Net, Android, SharePoint, web developery a konzultanty do projektové kanceláře, včetně konzultantů do oddělení služeb. Podrobné informace najdete na webu https://www.kvados.cz/Content/Kariera.

 

Společnost RemanTe hledá programátora v PHP

Společnost RemanTe Group, s.r.o. z Opavy hledá (nejlépe) studenta pro práci na e-shopech a informačním systému. Zájemce by měl ovládat PHP, HTML, CSS, MySQL, ideálně také Linux, Git, některý klasický programovací jazyk. Informace na tomto letáku.

 

Možnost studia při zaměstnání

Pokud studujete v běžném prezenčním režimu a najdete si práci, není často nutné proto studium ukončit. V téměř všech našich studijních oborech můžete přejít na kombinovanou formu studia. Jaký je rozdíl mezi prezenční a kombinovanou formou studia:

 • V kombinované formě studia je výrazně méně přímé výuky - pouze pátky v lichých týdnech. Většinou jsou každému předmětu vyhrazeny tři dvouhodinové přednášky za semestr. Jestliže na některou přednášku nemůžete přijít, můžete po dohodě s vyučujícím přijít na konzultaci. Účast na výuce nebo konzultace jsou obzvlášť důležité u prakticky orientovaných předmětů.
 • Z toho vyplývá, že se klade mnohem větší důraz na samostudium. Samotnou výuku berte jako úvod do problematiky předmětu, interaktivní vysvětlení náročnějších témat, návod na další samostudium a postupy pro případ, že samostudium moc "nefunguje".
 • Zkoušky jsou tytéž jako na prezenčním studiu, diplom také stejný.

Zvažte především své časové možnosti. Pokud vám zaměstnavatel umožní studium alespoň kombinovanou formou, rozhodně se ho nevzdávejte a snažte se vytrvat. Berte v úvahu, že ve vyšším věku se se studiem hodně špatně znovu začíná, a taky času bude čím dál méně (rodina, atd.).