Zveme vás na Univerzitní ples Slezské univerzity v Opavě

OPAVA - V sobotu 3. února 2018 večer bude patřit Kulturní dům Na Rybníčku v Opavě Univerzitnímu plesu Slezské univerzity v Opavě. Při jeho pořádání tentokrát spojilo své síly vedení univerzity se silami Asociace studentů a přátel Slezské univerzity.

Chybět nebude nic z toho, co dělá správný ples plesem. V pomalém i rychlejším tempu zahraje do tance na hlavním sále osvědčený Dolbend z Dolního Benešova, který vedle klasických bloků nezapomene servírovat také tóny swingu, rock&roolu či rocku. O rozvíření atmosféry se postarají nejen moderátoři plesu Jiří Siostrzonek a Lucie Zelinková, ale také taneční skupina Limit Dance Corporation. Tu už možná znáte z pozvánky na loňský Opavský majáles, ve které dokázala do svých řad zapojit i rektora univerzity Pavla Tuleju. V průběhu večera se setkáte také s Vítem Kanyzou, freestyle fotbalistou, jehož žonglérské umění s míčem zaujalo představitele UEFA natolik, že Víta pozvali v roce 2015 do Berlína. Tehdy svou zručnost s míčem předvedl před desetitisíci návštěvníků finálového duelu Champions League FC Barcelona versus Juventus Turín.

Na své si přijdou také vyznavači štědré tomboly, dobrého pití a chutného jídla, pro které budou k dispozici nejen bary, ale také restaurace. K poslechu i k tanci pak v první patře zahraje taneční hudbu DJ Viki. Domů si rovněž můžete odnést originální portrét z plesového fotokoutku.

Slosovatelné vstupenky na ples v ceně 150 Kč, 200 Kč a 250 Kč podle umístění si mohou zájemci zakoupit od pátku 12. ledna 2018 buď na vrátnici rektorátu Slezské univerzity v Opavě (budova Na Rybníčku 1) nebo v předprodeji Sluna Opava (Horní náměstí 27, Opava).