Naši potomci objeví v časové schráně za sto let medaili a polokošili Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě

Medaile a polokošile s logem Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě. Tyto předměty se nacházejí spolu s předměty dalších firem a institucí v časové schráně, která byla ve středu 12. září 2018 slavnostně uložena do země pod chodníkem před Obchodním a společenským centrem Breda &Weinstein.

09_medaile

09_graf

Naše fakulta se prostřednictvím Centra multimediální tvorby tímto připojila k projektu Opavské století realizovaném týdeníkem Region-Opavsko a OC Breda &Weinstein u  příležitosti 100. výročí založení našeho státu. Speciální schrána vyrobená na zakázku byla uložena do téměř dvoumetrové šachtice.

09_ulozeni do schranky2

Místo uložení najdete před vchodem do obchodního centra z ulice Na Valech, a to podle dlaždice odlišené barevně a nesoucí nápis projektu.

O události jsme psali na: http://www.slu.cz/fpf/cz/clanky/cl_starsi/filozoficko-prirodovedecka-fakulta-v-opave-nechava-vzkaz-nasim-potomkum-za-sto-let

TEXT: Zuzana Urbánková/Centrum multimediální tvorby

FOTO: Jiří Dobrý/Centrum multimediální tvorby