• 10.11.2017

2018 UBC July Vancouver Summer Program (VSP) Invitation

We are pleased to invite your students to participate in the 2018 UBC Vancouver Summer Program (VSP). UBC is a world-renowned institution consistently ranked among the top 40 research universities in the world. The VSP is a 4-week academic program offered by UBC for students from cooperating universities to study at our Vancouver campus.

• 20.10.2017

Nabídka stipendií do Izraele na akademický rok 2018/2019

Dovolujeme si Vás upozornit na nabídku stipendií do Izraele poskytovaných na základě mezinárodní (bilaterální) smlouvy na akademický rok 2018/2019.

• 27.09.2017

Studijní stipendia do Německa na letní semestr 2018

Studijní stipendium GFPS. Dobrovolnická organizace GFPS nabízí za podpory Česko-německého fondu budoucnosti studentům všech studijních oborů semestrální stipendium na vybranou německou vysokou školu. Cílem stipendia je podpořit především první výjezdy studentů, kteří se chtějí zlepšit v německém jazyce a poznat německou kulturu.