• 05.11.2019

S festivalem Na cestě se vydáme za štěstím

I letos se můžete těšit na další ročník studentského festivalu Slezské univerzity Na cestě. O tom, jaký vás čeká program, jak se v něm odrazí oslavy sedmnáctého listopadu, nebo co znamená festival pro studenty samotné, jsme vyzpovídali studentku oboru Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo Kristýnu Střelcovou a pedagožku Annu Stránskou.
  • 04.11.2019

Univerzitní informatici realizovali první opavský robotický pětiboj

Prostory galerie obchodního domu Breda&Weinstein v prvním patře patřily ve čtvrtek 17. října žákům základních a středních škol. Pracovníci Ústavu informatiky Slezské univerzity v Opavě pro všechny zájemce připravili Robotický pětiboj - zábavný soutěžní program plný důmyslných klání a úkolů.
  • 01.11.2019

Protokol o výsledcích 2. kola doplňovacích voleb do studentské komory Akademického senátu SU, FPF

Můj svět - 12. ročník celonárodní fotografické soutěže

• 31.10.2019

Historický klub odhalil nové logo

Historický klub studentů Slezské univerzity odhalil na své středeční poradě nové logo. Má podobu erbu, kterým se nejen hlásí k Slezské univerzitě, ale také představuje šíři historického záběru, kterému se klub věnuje.
  • Kateřina Byrtusová
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Konference Média a dějiny

Na Fakultě veřejných politik v Opavě se bude v rámci konference Média/dějiny/společnost hovořit o obrazu Polska a Poláků v českých médiích.
  • 29.10.2019

Ladislav Špaček: „Každý zaměstnanec a student univerzity je zodpovědný za její reprezentaci.“

• 25.10.2019
  • Staženo dne 05.11.2019

Výsledky 1. kola doplňovacích voleb a oznámení 2. kola voleb

• Lenka Čápová
  • 21.10.2019

Robotického pětiboje se v Galerii Breda zúčastnily desítky dětí

Zhruba 150 dětí se ve čtvrtek 17. října 2019 zúčastnilo v Galerii Breda akce nazvané Robotický pětiboj.