• 27.09.2022

Infočtvrtky s Ústavem informatiky v OC Breda & Weinstein

Na měsíce říjen až prosinec letošního roku si odborníci z Ústavu informatiky FPF SU v Opavě připravili pro veřejnost řadu populárně naučných přednášek. V rámci Infočtvrtků v Návštěvnickém centru UniPoint v OC Breda & Weinstein v Opavě proběhne celkem osm zajímavých přednášek na témata zcela informatické nebo velmi blízké.
  • 07.09.2022

Sdílení zkušeností ze zahraničních mobilit

Ve čtvrtek 25. 8. 2022 se odehrál v Rybím pavilonu v areálu Hauerova 4 Event s názvem "Po-příjezdové přednášky akademických/administrativních pracovníků z jejich Erasmus+ mobilit". První ročník cyklu přednášek se uskutečnil za podpory ESF projektu s názvem OPEN UNI - zlepšení otevřenosti a atraktivnosti studia na SU a byli bychom rádi, kdyby se každoroční popříjezdová setkání stala tradicí.
  • 17.06.2022

Nová publikace představuje výsledky dialektologického výzkumu na Opavsku

Ústav bohemistiky a knihovnictví vydal novou publikaci, ve které se věnuje dialektologickému výzkumu v oblasti Slezska. Slavnostní představení knihy se uskutečnilo ve čtvrtek 9. června 2022 ve fakultním návštěvnickém centru Rybí pavilon.