Oznámení o zrušení slavnostních promocí absolventů

• Peter Mlích
  • 15.12.2021
.

Oznámení o zrušení slavnostních promocí absolventů
Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě

Vážené absolventky, vážení absolventi,

s politováním Vám oznamujeme, že vzhledem k nepřiznivé epidemiologické situaci se slavnostní promoce pro absolventy Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě plánované ve dnech 12.–13. 10. 2020 neuskuteční.

Na studijním oddělení fakulty jsou připraveny k převzetí diplomy absolventů státních závěrečných zkoušek z února a června 2020. Diplomy absolventů státních závěrečných zkoušek ze srpna a září 2020 budou připraveny k převzetí v polovině října 2020.

Diplomy je možno si vyzvednout na studijním oddělení fakulty po předchozí telefonické (+420 553 684 260) nebo emailové (petra.moravcova@fpf.slu.cz) domluvě.

Absolventům, kteří jsou již na promoci přihlášeni a zaplatili administrativní poplatek, budou peníze vráceny na účet, ze kterého byly uhrazeny.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou gratulujeme k úspěšnému složení závěrečných zkoušek.

S pozdravem,

Mgr. Ilona Matejko-Peterka, Ph.D.
proděkanka pro studijní a sociální záležitosti