PROFI GO a PROFI GO - turistický produkt

  • Petr Janík
  • 14.10.2019
Rádi bychom Vás informovali o dalších ročnících soutěží PROFI GO a PROFI GO - turistický produkt, které se opět uskuteční v rámci doprovodného programu veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR v Brně (16.-19. 1. 2020).
8. ročník soutěže o nejlepší turistický produkt v regionu PROFI GO 2020 - turistický produkt je tradičně otevřen pro tříčlenné týmy ze škol se zaměřením na cestovní ruch a je nově rozdělen na dvě kategorie:
  • střední školy se zaměřením na cestovní ruch,
  • vyšší a vysoké školy se zaměřením na cestovní ruch.

Do 8. 11. 2019 prosím o potvrzení účasti v soutěži tříčlenných týmů PROFI GO - turistický produkt (stačí zpráva e-mailem), uzávěrka odevzdání/odeslání písemné práce je 16. 12. 2019.

Letošní ročník přináší také novinku v podobě možnosti jedné konzultace s odborníky z Asociace cestovních kanceláří České republiky. To jednotlivým týmům přináší možnost svůj produkt lépe zaměřit a vypracovat. V případě zájmu kontaktujte sekretariát Asociace na e-mail: info@ackcr.cz 

Soutěžní kola PROFI GO, stejně jako ústní prezentace prací - turistických produktů, budou probíhat přímo v rámci veletrhů GO a REGIONTOUR v pátek 17. 1. 2020 v pavilonu P. 

Více informací, včetně podrobných kritérií soutěží PROFI GO a PROFI GO - turistický produkt, termínů uzávěrek a přihlášek do obou soutěží, najdete na našich webových stránkách: www.efektmedia.cz

Nově nás najdete také na Facebooku pod názvem soutěže PROFI GO.