Exkurze studentů v renomovaných pražských hotelích - Terasa u Zlaté studně, Arie, Imperial a Cosmopolitan

• Petr Janík
  • 15.01.2019
Studenti 3. ročníku oboru Lázeňství a turismus absolvovali ve dnech 5. - 6. prosince 2018 exkurze v renomovaných pražských hotelích - Terasa u Zlaté studně, Arie, Imperial a Cosmopolitan. Navštívili rovněž Centrálu cestovního ruchu ČR, kde se dozvěděli aktuální informace o činnosti agentury CzechTourism, včetně plánů v oblasti tvorby turistických produktů na rok 2019. V neposlední řadě studenty zaujala také výstava "2x100" připravená k 200. výročí založení Národního muzea a Česko-slovenská/Slovensko-česká výstava u příležitosti 100. výročí založení společného státu v nově zrekonstruované historické budově Národního muzea či expozice "Retro zima za socíku" v galeii Tančící dům. Studenti měli příležitost strávit dva dny v Praze, vidět zajímavá místa a slyšet odborníky z praxe díky projektu MSK „Podpora rozvoje profesního vzdělávání na Slezské univerzitě v Opavě s přesahem do vzdělávání duálního.“