Exkurze v Rožnovských pivních lázních a hotelech resortu Valachy

• Petr Janík
  • 10.11.2018
V rámci projektu MSK pro rok 2018 "Podpora rozvoje profesního vzdělávání na Slezské univerzitě v Opavě s přesahem do vzdělávání duálního" navštívili 5. listopadu 2018 studenti zejména 1. ročníku oboru Lázeňství a turismus Rožnovský pivovar, kde se během komentované prohlídky seznámili s procesem výroby piva v minipivovaru. Dále se přemístili do hotelů Lanterna a Horal ve Velkých Karlovicích, kde se jim věnovali pracovníci všech středisek, která si zároveň měli možnost prohlédnout. Uvedené hotely jsou součástí Resortu Valachy a po celou dobu existence ústavu patří k zařízením, ve kterých studenti absolvují odbornou praxi. Někteří naši bývalí absolventi jsou v současné době zaměstnanci resortu, čímž je naplňován cíl projektu.