Odevzdávání závěrečných prací před státní závěrečnou zkouškou

• Gabriela Půdová
  • 21.09.2022
V souvislosti s epidemickou situací informujeme, že pro státní závěrečné zkoušky konané ve dnech 8.–12. 2. 2021 (SZZk – I), budou závěrečné práce odevzdávané v termínu do 18. 12. 2020 předkládány výhradně elektronickou cestou, tj. student vloží elektronickou verzi práce do IS SU. V tištěné podobě student práce odevzdá až před obhajobou na sekretariátě příslušného ústavu.

V elektronické verzi musí být vložené zadání BP/DP s podpisem vedoucí ústavu (zadání si vyžádejte na sekretariátu ÚCJ).  Sekretariát nepřevezme BP/DP pokud se název práce na titulní straně nebude naprosto shodovat s názvem uvedeným v zadání (velikost písma, zkrácené názvy apod.) a nebude uložena v IS SU podle metodického pokynu, tj.  FPF_BP(DP)_21_Nazev prace_Prijmeni jmeno.  Práce musí být nahrána v PDF.

V systému IS musí být před odevzdáním práce vyplněn archiv - anotace, klíčová slova a vložena práce.

Student před obhajobou odevzdá na sekretariátě 3 výtisky a 1x cd (rovněž pojmenované dle metodického pokynu).

Návod k závěrečným pracím zde