Přijměte pozvání na Den otevřených dveří Filozoficko-přírodovědecké fakulty

• Kamila Návratová
  • 04.03.2020
Již tuto sobotu, 7. 3. 2020 v 10:00, se pro zájemce o studium i veřejnost z blízkého okolí otevře vstupní brána do budovy na Masarykově třídě 37 v Opavě.
    A tentokrát nás čeká drobná organizační změna: všechny dílčí ústavy si připraví svůj prezentační prostor v tamním foyer; zde budou odpovídat nejen na zvídavé dotazy, ale bude odtud organizován další program. Na všechny návštěvníky čekají komentované prohlídky učeben, interaktivní workshopy či konzultace dosavadní tvorby uchazečů o studium.
    Pohled na život a dění na FPF SLU vám zprostředkují jak současní studenti, tak odborní pracovníci a pedagogové z jednotlivých ústavů. Na prohlídku pracovišť ve vzdálených budovách (Bezručovo nám. 13, Hauerova 4) vás po skupinkách doprovodí dobrovolníci, případně se tam s podrobným popisem cesty vydáte sami, abyste si v klidu vychutnali procházku jarem vonící Opavou.
Přijďte, budeme se velmi těšit, až se s vámi setkáme!