Ústav informatiky chystá počátkem června zajímavé akce

• Lenka Čápová
  • 30.05.2019
Přednáška zahraničního hosta Mariána Hosťoveckého z Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave a Doktorandský workshop. To jsou dvě akce, které nyní připravuje Ústav informatiky Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě.
První z nich se koná v pondělí 3. června 2019 od 9:00 do 11:00 hodin a Marián Hosťovecký bude hovořit na téma Návrh a vývoj vzdelávacích hier a overovanie ich kognitívnej účinnosti.
Místem setkání je budova na Bezručově náměstí 13, Opava, učebny B1 a následně B3.
Událost je možné také sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/events/419324748621098/

Doktorandský workshop se koná tentýž den, tedy v pondělí 3. června 2019, zhruba od 11:00 hodin v učebně B1. Účastníky čeká další ročník akce plné přednášek o zajímavých tématech a postupu na disertačních pracích studentů doktorského studia na Ústavu informatiky.

TEXT upravila: Zuzana Urbánková/Centrum multimediální tvorby