Přemysl Otakar II v Hlučíně

• Petr Korviny
  • 24.08.2018

Ústav lázeňství, gastronomie a turismu Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity (FPF SU) v Opavě společně s proděkankou pro studijní záležitosti a organizaci Prof. PhDr. Irenou Korbelářovou, Dr. se podílí na přípravě a realizaci vernisáže dvojvýstavy Přemysl Otakar II.

Vernisáž se koná v pátek 31. srpna 2018 v 16.00 hodin v prostorách Muzea Hlučínska v Zámecké ulici v Hlučíně. Návštěvníci mohou rovněž ochutnat pokrmy ve stylu doby Přemysla Otakara II, které připraví v rámci experimentální retrogastronomie pedagogové a studenti  FPF SU v Opavě.

Akce se koná ve spolupráci se Slezským zemským muzeem, Muzeem v Ratiboři a spolkem Města Otakarova. Navštívit ji můžete do 25. listopadu 2018.

TEXT: Zuzana Urbánková/Centrum multimediální tvorby