Jobspin Job & Relocation Fair

• Lukáš Stavěl
  • 30.11.2022
V sobotu 26. 11. 2022 se v Ostravě na Černé louce uskutečnil největší veletrh práce a služeb pro cizince v ČR Jobspin Job & Relocation Fair. Během této jedinečné události bylo možné potkat cca 80 % expatů, 10 % cizinců zvažujících relokaci a 10 % Čechů.
Veletrh měl dvě části – Job Fair pro nabídky práce a Relocation Fair pro veškeré užitečné služby pro expaty. Filozoficko-přírodovědecká fakulta zde měla taktéž své zastoupení ve formě stánku. Anglicky mluvící publikum tak mělo jedinečnou příležitost se spojit nejen se zajímavými a prestižními zaměstnavateli, ale i možnost navštívit univerzitní stánky a zjistit více o studiu na území ČR. Dle návštěvnosti považujeme veletrh za velmi vydařený a budeme se těšit na případné zapojení do dalších ročníků Jobspin Job & Relocation Fair.

Foto: Oddělení pro vědu a zahraniční styky