Slezská univerzita na fóru Meltingpot 2022

  • Kamila Návratová
  • 04.07.2022
Mezinárodní diskuzní fórum Meltingpot je významnou složkou multižánrového festivalu Colours of Ostrava. Letos bude jeho součástí také SUper stage Slezské univerzity.

Slezská univerzita s Colours of Ostrava a fórem Meltingpot spolupracuje dlouhodobě, ať už v podobě vlastní expozice, pořizováním záznamů Voices of Meltingpot či natáčením aftermovies z Colours of Ostrava, které pod pedagogickou supervizí vytvářejí studenti oboru Audiovizuální tvorba.


Na SUper stage vystoupí akademičtí pracovníci Slezské univerzity a konkrétně z řad Filozoficko-přírodovědecké fakulty se můžete těšit na debaty s fotografy Jindřichem Štreitem, Ditou Pepe a Ondřejem Durczakem, sociologem Jiřím Siostrzonkem, historičkou Hanou Komárkovou, informační specialistkou Annou Novotnou, básníkem a literárním teoretikem Jakubem Chrobákem a vedoucí Ústavu filmové, televizní a rozhlasové tvorby Monikou Horsákovou.


Program a medailonky všech řečníků na SUper stage Slezské univerzity naleznete zde. Přijďte si nás poslechnout, těšíme se na vás!