Letošní úspěšní absolventi si užili zasloužené promoce

• Lukáš Stavěl
  • 27.06.2022
V úterý 21. 6. 2022 se na FPF uskutečnily promoce. Letošní absolventi si tak mohli vychutnat slavnostní chvíli se svými blízkými a převzít zasloužené diplomy.

Slavnostní předání diplomů čekalo studenty deseti bakalářských a šesti navazujících magisterských studijních programů. Jednalo se o úspěšné absolventy například studijních programů Počítačová technika a její aplikace, Multimediální techniky, Lázeňství a turismu, Knihovnictví, Česká literatura, Ochrana kulturního dědictví, Kulturní dědictví v regionální praxi či Němčina pro školskou praxi. Promoce se týkala také absolventů doktorského studia.

V akademickém roce 2021/2022 prozatím úspěšně zakončilo studium 64 nových bakalářů, 26 magistrů a 8 doktorů. Červené diplomy získalo 10 z nich.

Všem srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!