Online Den otevřených dveří Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě

• Lukáš Stavěl
  • 17.01.2022
Online Den otevřených dveří FPF Slezské univerzity v Opavě se uskuteční v úterý 25. ledna 2022 od 14:30 hodin. Během živého streamu na FB profilu a YouTube kanálu fakulty představí zástupci jednotlivých ústavů a institutu studijní programy, které se v akademickém roce 2022/2023 otevřou.

Zájemci o studium, kteří se chtějí věnovat historii, cizím jazykům, audiovizuální, dramatické či fotografické tvorbě, českému jazyku a literatuře, informatice nebo knihovnictví se tak dozvědí, jaké obory a kombinace si mohou vybrat, jaké jsou podmínky přijímacího řízení, ale například také to, jaké stáže jsou nabízeny či co udělat pro to, aby mohli během studia vycestovat do zahraničí. Streamovanou debatu s pedagogy a studenty povede moderátorka Českého rozhlasu Ostrava Kateřina Huberová. Během online Dne otevřených dveří bude představena virtuální, interaktivní prohlídka fakulty, která bude následně dostupná na webu FPF.