Historický klub si pro vás připravil vědomostní kvíz

• Kamila Návratová
  • 11.11.2020
Aktuální situace v době, kdy si připomínáme výročí Opavského kongresu, moc nepřeje hromadným vzpomínkovým akcím.

Proto si Historický klub studentů ÚHV FPF SU pro vás připravil vědomostní kvíz věnovaný významným výročím, která vyšla na letošní rok. Kromě zmíněného Opavského kongresu si připomínáme například také založení Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě a výročí mnoha dalších událostí. Pokud chcete zjistit, jak jste na tom s historickými vědomostmi, vyzkoušejte si náš kvíz. Pro spuštění kvízu je potřeba zadat emailovou adresu. Ta nebude nijak zneužita, díky emailové adrese můžeme shrnout výsledky a vyhodnotit úspěšné řešitele. Kvíz bude přístupný od 9. 11. do 15. 11. Pro úspěšné splnění musíte dosáhnou aspoň 50 % správných odpovědí. Máte na to dva pokusy. Není žádný časový limit. Přejeme příjemnou a poučnou zábavu.

SPUSTIT KVÍZ