Informační workshop o možnostech studia v zahraničí, pořádaný speciálně pro ÚLGaT

• Peter Mlích
  • 23.02.2021
Rádi byste studovali v cizině, ale nevíte kam vyrazit? Přihlaste se na informační workshop o možnostech studia v zahraničí, pořádaný speciálně pro ÚLGaT. Dozvíte se informace o stipendijních programech (Erasmus+, AIA, Work and Travel), přihlašovacích procedurách na zahraniční univerzity, registraci a uznávání zahraničních předmětů a dalších důležitých záležitostech souvisejících s výjezdem. Součástí workshopu budou taktéž aktuální informace k výjezdům v této "koronavirové" době. Hostem workshopu bude student ÚLGaT, který se zúčastnil pracovní stáže v rámci programu Erasmus+ ve Skotsku. Workshop proběhne 16. března 2021 od 13:05 prostřednictvím MS Teams.