Závěrečná soutěž o vstupenky na Colours of Ostrava!!!

• Karin Martínková
  • 07.07.2022
Plánujete navštívit největší a nejbarevnější hudební festival na Moravě, který deník The Guardian v roce 2016 zařadil mezi 10 nejlepších festivalů Evropy? Víte už, že letos poprvé je oficiální součástí doprovodného programu festivalu – mezinárodního diskusního fóra Meltingpot – i Slezská univerzita se svou Super Stage? A že díky své účasti univerzita nabízí k návštěvě festivalu celkem 20 celofestivalových vstupenek formou soutěží? Ještě jste neměli štěstí, nebo jste se vůbec do našich soutěží o lístky nezapojili? Zde je poslední šance, jak získat poslední čtyři vstupenky!

K získání dvou vstupenek pro jednoho výherce potřebujete správně odpovědět na následující otázku:

Asi víte, že na Fyzikálním ústavu Slezské univerzity se především věnují výzkumům a mapování vesmíru. Proto jsme do programu naší scény tato témata také několikrát zapojili. KOLIKRÁT? To je právě otázka pro vás, soutěžící!

Napište nám na email supr@slu.cz do nedělní (10. 7. 2022) půlnoci, kolikrát se objeví na SUper Stage téma spojené s vesmírem, a my ze správných odpovědí v pondělí (11. 7. 2022) vylosujeme 2 výherce, kteří (každý z nich) získají dva celofestivalové lístky na Colours of Ostrava!

Jména vítězů budou po losování doplněna zde v článku, a také na webových stránkách určených přímo pro tuto akci, kde pro soutěž naleznete nápovědu, tedy na superstage.slu.cz.

Přejeme hodně štěstí při losování a na viděnou na festivalu!

12. 7.
V závěrečné soutěži o vstupenky na Colours of Ostrava byli vylosováni ze správných odpovědí Veronika Grundzová a Jaroslav Navrátil.

A jak to tedy s tou správnou odpovědí bylo?

Ti, kdo si pečlivě přečetli úvodní text otázky věděli, že témata VÝZKUM a MAPOVÁNÍ vesmíru se na naší SUper Stane objeví TŘIKRÁT.

Jmenovitě:

Tomáš Gráf - Exoplanety

Zdeněk Stuchlík - ČERNÁ nebo ČERVÍ díra?

Petr Horálek - 7 perel astronomie

Vesmírná sága Legie z pera Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové je sice z prostředí vesmíru, ale reálný vesmír jako takový nemapuje ani nezkoumá.

Výhercům moc gratulujeme a těšíme se již ve středu na viděnou!